Zobacz film reklamowy 1

Klatki z filmu


Od początku


Firma "ZAMEX" Kraus i Wspólnicy Sp.J. powstała w grudniu 1990 roku. Od momentu powstania przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą gadgetów reklamowych oraz wykonywaniem nadruków reklamowych. Duże zapotrzebowanie na tego typu działalność spowodowane zmianami ustrojowo-gospodarczymi w Polsce powoduje dynamiczny rozwój firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów przedsiębiorstwo w 1993 roku poszerza swą działalność o wyrób pieczątek, ponadto współwłaściciele Przedsiębiorstwa swą uwagę kierują na zabezpieczenie nowo powstających biur w niezbędne akcesoria- "Zamex" zaczyna prowadzić sprzedaż materiałów biurowych i piśmienniczych.

Dalej firma rozwija się w kierunku poligrafii reklamowej-sitodruk, komputerowy skład tekstów, grafika znaków firmowych itp. Rozwój przedsiębiorstwa powoduje, że oprócz lokalu przy ul. Asnyka 10, firma poszerza swą działalność w lokalu przy ul. Asnyka 9. Również i to okazuje się za mało i - przy prężnym rozwoju "Zamexu" oraz wzroście jego obrotów - Przedsiębiorstwo otwiera salon "Centrum techniki biurowej" przy ul. Bednarskiej 11 (tam też powstaje nowe biuro Zarządu).

Salon prowadzi sprzedaż dla odbiorców hurtowych i detalicznych wszelkich materiałów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biura: od ołówka, poprzez aparat telefoniczny do komputera!

"Zamex" jest autoryzowanym sprzedawcą wyrobów firm: Compaq, Panasonic, Cyfral (technika biurowa) oraz wielu znanych firm z branży papierniczej i biurowej.

Przedsiębiorstwo jest uznanym producentem na rejon jasielski techniki grawertonu (wyrób certyfikatów, dyplomów, tabliczek okolicznościowych, napisów na pucharach itp.).

W kwietniu 2000 roku firma otwiera oddział w Krośnie przy ulicy Lwowskiej 2 i od razu wprowadza pełen asortyment towarów i usług.

"Zamex" to również specjalistycznie wyszkolona załoga, kształcona w centrach w/w firm. Naszą ambicją jest miła i profesjonalna obsługa. Rosnące stale obroty Przedsiębiorstwa pozwalają na inwestowanie w coraz to nowe dziedziny - jesteśmy otwarci na powstające potrzeby rynku i naszych klientów. Chcemy w perspektywie dążyć do perfekcjonizmu, w swoim obecnym już profesjonalizmie!

Profesjonalne szablony dla stron internetowych