zobacz więcej »
O Firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Zamex" Sp.J. w Jaśle powstało w grudniu 1990 roku. Od momentu powstania Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą gadgetów reklamowych oraz wykonywaniem nadruków reklamowych. Duże zapotrzebowanie na tego typu działalność spowodowane zmianami ustrojowo-gospodarczymi w Polsce powoduje dynamiczny rozwój firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów Przedsiębiorstwo w 1993 roku poszerza swą działalność o wyrób pieczątek, ponadto współwłaściciele Przedsiębiorstwa swą uwagę kierują na zabezpieczenie nowo powstających biur w niezbędne akcesoria- "Zamex" zaczyna prowadzić sprzedaż materiałów biurowych i piśmienniczych.

Dalej firma rozwija się w kierunku poligrafii reklamowej, komputerowy skład tekstów, grafika znaków firmowych itp. Rozwój Przedsiębiorstwa powoduje, że oprócz lokalu przy ul. Asnyka 10, firma poszerza swą działalność w lokalu przy ul. Asnyka 9. Również i to okazuje się za mało i - przy prężnym rozwoju "Zamex-u" oraz wzroście jego obrotów - Przedsiębiorstwo otwiera salon "Centrum techniki biurowej" przy ul. Bednarskiej 11 (tam też powstaje nowe biuro Zarządu).

Salon prowadzi sprzedaż dla odbiorców hurtowych i detalicznych wszelkich materiałów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biura: od ołówka, poprzez aparat telefoniczny do komputera.

Od roku 2008 Zamex jest członkiem sieci ALSEN, która to sieć od roku 2009 skupia wokół siebie największą ilość sklepów i hurtowni sprzętu komputerowego w Polsce.

"Zamex" jest autoryzowanym sprzedawcą wyrobów firm: HP Compaq, Panasonic, LG, Samsung (technika biurowa) oraz Trodat i Wagraf, Colop (artykuły piśmiennicze i biurowe).

Przedsiębiorstwo jest uznanym producentem na rejon jasielski techniki „grawerton” (wyrób certyfikatów, dyplomów, tabliczek okolicznościowych, napisów na pucharach itp.).

"Zamex" to również specjalistycznie wyszkolona załoga, kształcona w centrach w/w firm. Naszą ambicją jest miła i profesjonalna obsługa. Rosnące stale obroty Przedsiębiorstwa pozwalają na inwestowanie w coraz to nowe dziedziny - jesteśmy otwarci na powstające potrzeby rynku i naszych klientów. Chcemy w perspektywie dążyć do perfekcjonizmu, w swoim obecnym już profesjonalizmie!
Sklep komputerowy
telefon:
13 44 856 75
660 764 515
e-mail:
zamex@zamex.com.pl


Serwis komputerowy
telefon:
13 44 856 75
511 417 403
e-mail:
serwis@zamex.com.pl


Poligrafia
telefon:
13 44 850 33
511 417 406
e-mail:
poligrafia@zamex.com.pl


Strona główna O Firmie Oferta Cennik Promocje Oddziały Serwis Kontakt
Realizacja strony: WEBPOL.pl